Treningstider

Velg ditt lag:

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Idrettskolen, 1. klasse
Ime skole
17:00
18:00
Gymsal

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 7
Mandalshallen
16:00
17:00
Ny hall

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 8
Mandalshallen
16:30
18:00
Ny hall
Jenter/Gutter 8
Ime skole
16:00
17:00
Gymsal
17:00

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 9
Ime Skole
16:00
17:00
Gymsal
17:00
Jenter 9
Mandalshallen
17:00
18:15
Ny hall
18:00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 10
Mandalshallen
16:00
17:00
Ny hall
17:00
Gutter 10
Ime Skole
17:00
18:00
Gymsal

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 10
Mandalshallen
17:00
18:30
Gammel hall
18:00
Jenter 10
Mandalshallen
18:15
19:30
Ny hall
19:00

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 11
Frøyslandshallen
15:30
17:00
16:00
17:00
Jenter 11
Mandalshallen
17:00
18:30
Gammel hall
18:00

Mandag

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 12
Mandalshallen
17:15
18:30
Gammel hall
Jenter 12
Mandalshallen
17:30
19:00
Gammel hall
18:00

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:00
Gutter 14
Holumshallen
19:00
20:30
Gutter 14
Mandalshallen
19:30
21:00
Ny hall
20:00

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 13
Mandalshallen
16:00
17:15
Gammel hall
Jenter 13
Mandalshallen
16:00
17:30
Gammel hall
17:00
Jenter 13
Ime Skole
17:30
18:30
Gymsal
18:00

Mandag

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 14
Mandalshallen
15:00
16:00
Gammel hall
16:00
17:00
18:00
Jenter 14
Mandalshallen
18:30
20:00
Gammel hall
19:00
20:00
Jenter 14
Mandalshallen
20:00
22:00
Ny hall
21:00

Mandag

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 15
Mandalshallen
15:00
16:30
Gammel hall
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Jenter 15
Holumshallen
20:30
22:00
Jenter 15
Mandalshallen
20:00
22:00
Gammel hall
21:00

Mandag

Onsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 16
Mandalshallen
16:00
17:00
Gammel hall
17:00
18:00
19:00
20:00
Jenter 16
Mandalshallen
20:00
22:00
Gammel hall
21:00

Mandag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18:00
U20
Holumshallen
18:00
19:00
19:00
20:00
U20
Holumshallen
20:30
22:00
U20
Mandalshallen
20:30
22:00
Gammel hall
21:00

Mandag

  • U20
    18:00 - 19:00

Onsdag

  • U20
    20:30 - 22:00

Torsdag

  • U20
    20:30 - 22:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:00
PUH
Mandalshallen 2
19:00
20:00
Ny hall

Onsdag

  • PUH
    19:00 - 20:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18:00
Utviklingsgruppe
Mandalshallen
18:00
20:00
Gammel Hall
19:00

Fredag

Trenere

Aina Bøe

Tlf: 476 32 350
Jenter 11

Camilla Urås

Jenter 15

Eli Åse Skaar

Tlf: 917 02 989
Jenter 8

Espen Løland

Damelaget

Kaja Westermoen Hovstøl

Tlf: 915 74 712
Jenter 9
Jenter 10

Kari Kristensen

Tlf: 984 96 182
Jenter 7

Rune Gåseland

Tlf: 995 09 885
Jenter 14

Sandra Gjertviksten

Tlf: 901 24 997
HU

Sissel Eskildsen

Tlf: 957 53 569
HU

Sylvia Schnyder

Samarbeidslaget Holum/MHI U20

Tomas Vågestad Hjortland

Tlf: 950 48 367
Gutter 11

Trine Birkeland

Tlf: 993 80 007
Jenter 13

Trine Lauen-Pedersen

Tlf: 456 60 941
Gutter 15

Wendy Nylund

Tlf: 402 34 496
Jenter 12