Treningstider

Velg ditt lag:

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Idrettskolen, 1. klasse
Ime skole
17:00
18:00
Gymsal

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 7
Ime Skole
16:00
17:00
Gymsal

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter/Gutter 8
Mandalshallen
17:00
18:00
Ny hall

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 9
Mandalshallen
16:30
18:00
Ny hall
17:00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 10
Ime Skole
17:00
18:00
Gymsal
18:00
Jenter 10
Mandalshallen
18:00
19:00
Gammel hall

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 11
Mandalshallen
17:00
18:00
Gammel hall
18:00
Jenter 11
Mandalshallen
18:00
19:30
Ny hall
19:00

Mandag

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 11
Frøyslandshallen
16:30
18:00
17:00
Gutter 11
Mandalshallen
17:00
18:00
Gammel hall

Mandag

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 12
Frøyslandshallen
15:00
16:30
Jenter 12
Mandalshallen
15:00
17:00
Ny hall
16:00

Mandag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 12
Mandalshallen
16:00
17:00
Ny hall

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:00
Jenter 13
Mandalshallen
19:00
20:00
Gammel hall
Jenter 13
Mandalshallen
19:30
21:00
Gammel hall
20:00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 14
Mandalshallen
16:00
17:00
Gammel hall
17:00
Jenter 14
Ime Skole
17:30
18:30
Gymsal
18:00
19:00
20:00
Jenter 14
Mandalshallen
20:00
22:00
Ny hall
21:00

Mandag

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 15
Mandalshallen
17:00
18:00
Gammel hall
Jenter 15
Mandalshallen
17:00
18:30
Gammel hall
18:00
19:00
Jenter 15
Holumshallen
19:00
20:30
20:00

Mandag

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:00
Junior (U20)
Holumshallen
20:30
22:00
Junior (U20)
Mandalshallen
20:00
22:00
Gammel hall
21:00

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:00
Dame A
Holumshallen
20:30
22:00
Dame A
Mandalshallen
20:30
22:00
Gammel hall
21:00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
21:00
Veteran
Holumshallen
21:00
22:00

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:00
PUH
Mandalshallen 2
19:00
20:00
Ny hall

Onsdag

  • PUH
    19:00 - 20:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18:00
Utviklingsgruppe
Mandalshallen
18:30
20:00
Gammel Hall
19:00

Fredag

Trenere

Aina Bøe

Tlf: 476 32 350
Jenter 11

Anne-Grete Tobiassen

Tlf: 977 80 247
Jenter 12

Åshild Mønsås Syvertsen

Tlf: 906 55 756
Jenter 12

Camilla Urås

Tlf: 975 34 217
Jenter 15

Eli Åse Skaar

Tlf: 917 02 989
Jenter 8

Espen Løland

Tlf: 957 75 855
5. divisjon damer

Irene Grimestad

Tlf: 975 82 359
Junior (U20)

Kaja Westermoen Hovstøl

Tlf: 915 74 712
Jenter 9
Jenter 10

Kari Kristensen

Tlf: 984 96 182
Jenter 7

Kjell Arild Haddeland

Tlf: 913 68 246
5. divisjon damer

Lena Skagestad

Tlf: 450 36 116
Jenter 12

Linda Holte

5. divisjon damer

Mariell Ask

Tlf: 479 10 550
Idrettsskolen (1. klasse)

Monica Hægeland

Tlf: 952 80 689
Jenter 12

Rune Gåseland

Tlf: 995 09 885
Jenter 14

Sandra Gjertviksten

Tlf: 901 24 997
HU

Sissel Eskildsen

Tlf: 957 53 569
HU

Tomas Vågestad Hjortland

Tlf: 950 48 367
Gutter 11

Trine Birkeland

Tlf: 993 80 007
Jenter 13

Trine Lauen-Pedersen

Tlf: 456 60 941
Gutter 15