Treningstider

Velg ditt lag:

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Idrettskolen, 1. klasse
Ime skole
17:00
18:00
Gymsal

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 7
Ime skole
16:00
17:00
Gymsal
17:00
Jenter/Gutter 7
Mandalshallen
17:00
18:00
Ny hall

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 8
Ime skole
16:00
17:00
Gymsal
17:00
18:00
Jenter/Gutter 8
Mandalshallen
18:00
19:00
Ny hall

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 9
Mandalshallen
16:30
18:00
Ny hall
17:00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Gutter 9
Mandalshallen
16:00
17:00
Ny hall

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter/Gutter 10
Mandalshallen
16:00
17:00
Gammel hall
17:00
Jenter/Gutter 10
Ime Skole
17:30
18:30
Gymsal
18:00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 11
Ime Skole
17:00
18:00
Gymsal
18:00
Jenter 11
Mandalshallen
18:15
19:30
Gammel hall
19:00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00
Jenter 12
Mandalshallen
16:00
17:00
Gammel hall
17:00
Jenter 12
Mandalshallen
17:00
18:15
Gammel hall
18:00

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Gutter 13
Mandalshallen
17:15
18:30
Gammel hall
18:00
Gutter 13
Mandalshallen
18:00
19:00
Gammel hall

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 13
Mandalshallen
17:00
18:00
Gammel hall
18:00
19:00
20:00
Jenter 13
Mandalshallen
20:00
22:00
Ny hall
21:00

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 14
Mandalshallen
15:00
16:00
Ny hall
16:00
Jenter 14
Mandalshallen
16:00
17:15
Gammel hall
17:00
18:00
19:00
Jenter 14
Mandalshallen
19:30
21:00
Ny hall
20:00

Mandag

Onsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
15:00
Jenter 15
Mandalshallen
15:00
16:00
Gammel hall
16:00
17:00
18:00
19:00
Jenter 15
Holumshallen
19:00
20:30
Jenter 15
Mandalshallen
19:00
20:00
Gammel hall
20:00

Mandag

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Jenter 16
Mandalshallen
17:00
18:00
Gammel Hall
18:00
19:00
Jenter 16
Mandalshallen
19:00
20:00
Gammel hall
20:00
Jenter 16
Holumshallen
20:30
22:00
21:00

Mandag

Tirsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:00
Dame A
Mandalshallen
20:00
22:00
Gammel hall
Dame A
Mandalshallen
20:30
22:00
Gammel hall
21:00

Mandag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20:00
Dame B
Holumshallen
20:30
22:00
21:00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
17:00
Veteran
Mandalshallen
17:00
18:30
Gammel hall
18:00

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19:00
PUH
Mandalshallen 2
19:00
20:00
Ny hall

Onsdag

  • PUH
    19:00 - 20:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18:00
Utviklingsgruppe
Mandalshallen
18:30
20:00
Gammel Hall
19:00

Fredag

Trenere

Aina Bøe

Tlf: 476 32 350
Jenter 9

Eli Åse Skaar

Tlf: 917 02 989
Idrettskolen (1. klasse)
Jenter 8

Hans Djupvik

Tlf: 975 65 898
Jente 9

Ingunn Fladlid

Tlf: 997 99 983
Jenter 13

Kaja Westermoen Hovstøl

Tlf: 915 74 712
Jenter/Gutter 7

Kjell Arild Haddeland

Tlf: 913 68 246
4. divisjon damer

Lisbeth Flesjå

Tlf: 482 88 905
Jenter 15
5. Divisjon

Lotta Hansen

Tlf: 911 46 921
Jenter 10

Sandra Gjertviksten

Tlf: 901 24 997
HU

Silje Wigemyr

Tlf: 472 33 715
Jenter 12

Siri-Therese Hansen

Tlf: 952 93 236
Veteran

Sissel Eskildsen

Tlf: 957 53 569
HU

Siw Helene Hansen

Tlf: 958 21 080
Jenter 14

Tomas Vågestad Hjortland

Tlf: 950 48 367
Gutter 8

Trine Birkeland

Tlf: 993 80 007
Jenter 11
Gutter 13

Trine Lauen

Tlf: 456 60 941
Gutter 13
Jenter 16